mt.co.ir

موارد کاربرد:  عملیات حرارتی، فرآوری، مخلوط سازی و ذخیره مواد مختلف در صنایع غذایی و شیمیایی
ظرفیت: 200 تا 60000 لیتر
مشخصات دستگاه: بنا به نوع ماده موجود در مخزن جداره داخلی از جنس استنلس استیل 304 یا 316 دو پولیشه ساخته شده، جاکت حرارتی تحت فشار با قابلیت تحمل فشار با قابلیت تحمل فشار 4 بار بر روی جداره و کف مخزن نصب می¬گردد.
جاکت حرارتی با قابلیت گردش بخار، آب گرم، آب سرد تحت فشار، امکان تبادل حرارتی غیر مستقیم با مواد موجود در مخزن را فراهم می¬سازد.
برای جلوگیری از اتلاف گرمایی، جاکت حرارتی با 50 میلیمتر ایزوله (پشم شیشه فشرده) پوشانیده شده و یک لایه ورق استنلس استیل 304 دو پولیشه ضمن محافظت از ایزولاسیون فوق نمای ظاهری زیبایی برای مخزن ایجاد می¬نماید.
کلیه جوشهای داخلی به منظور جلوگیری از آلودگی و جوشهای جارجی به علت زیبایی ظاهری به طور کامل پرداخت می¬شوند.
با توجه به نوع و ویسکوزیته مواد داخل مخزن و نوع عملیاتی که می¬بایست روی این مواد انجام شود، انواع متفاوتی از همزن با دور و قدرتهای متفاوت و نوع پره متناسب طراحی و بر روی مخازن فرآوری نصب می¬گردد.
در تمامی موارد پره به گونه ای طراحی می شود که علاوه بر قابلیت جداشدن از روی شافت عاری از هرگونه محلی برای تجمع آلودگی باشند.
تمامی همزن ها مجهز به الکتروموتور و گیربکس مناسب بوده که برای جلوگیری از هرگونه لرزش و سر و صدا با سیستم واسط طراحی شده به مخزن متصل می¬گردند.
مخازن فرآوری با درب آدم رو، پایه های استیل قابل تنظیم، چراغ، توپی یا توربین شستشو، نردبان، ترمومتر  عقربه¬ای، لول الکترود، هواکش، ورودی ضد کف و اتصالات مناسب تجهیز شده است.
با توجه نوع کارکرد طراحی شده برای مخازن فرآوری با کف قیفی و یا کف تخت و نیز سقف قیفی یا سقف ساده همراه با نیم درب طراحی و ساخته می شوند.
تجهیزات اختیاری:
شیر پروانه ای
فلنج خروجی
اتصال PH متر
اتصال حجم سنج
لود سل
شیر نمونه برداری
سیستم دیجیتالی انتقال دما